Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamilyen pszichés betegsé...

Ez valamilyen pszichés betegségre utalhat vagy miért van ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon furán fog hangzani de én annak örülök ha mással valami rossz történik. Ez nem direkt van és nagyon utálom hogy ilyen vagyok, ez mellett meg depresszióval is küzdök. Lehet ennek a kettőnek valami köze egymáshoz?

2018. febr. 1. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan lehet. Valami oka biztos, hogy van.

Pszichoterapeutával vagy hasonló szakemberrel megtalálhatnátok ezt az okot.

2018. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. febr. 1. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A depressziónak erősen köze lehet a dologhoz....
2018. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Depesszió:)

10 éves korom óta én is depressziós vagyok.

Volt hogy elborult az agyam szomorúsagomban és a vonat úgy állt le. Mikor kapcsoltam hogy mit is csinálok rosszúl lettem.

Az emberek halálát kívánom nap mimt nap.

Van hogy csak ülök a buszon és azt kívánom bár felborulna vagy valamk és mindenki meghalna..

Betges :)

De ez van. Kaptam gyógyszert. Nem szedem. És csak rosszabb. De ha meg beveszem.. egyszerűen annyira elkábít. És semmire sem tudok figyelni.

Pszichológushoz évekig jartam.. azt is rahagytam.

Felvágtam az erem olyan szinten hogy tudatlan állapotba kerültem. A korházba ébredtem fel és csak mosolyogtam.. röhögtem.. kérdezték a nevem nem mondtam egyszerűen nem mondhattam..

Próbaltak fűzni hogy csak segíteni akarnak.. én meg hogy "nem akarom hogy segítsenek"

Durva dolog.. és fajdalmas ez az állapot.. néha nagyon gyenge vagyok..

És tudom hogy nállam hülyébb ember nincs a röldönbde mégis

Menj el egy pszichiáterhez ❤ hidd el segít

2018. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!