Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sötéttől való félelem leküzdése?

Sötéttől való félelem leküzdése?

Figyelt kérdés

Alvási paralízisem is volt, meg hasonló rossz élmények, beképzelek dolgokat, és nem nem csak horrorfilm hatására, mert igazából nem is nézek olyat nagyon.

Úgy félek, mint egy kisgyerek, rohanok mindig a fény felé, és egyedül is félek lenni, beképzelek dolgokat, nem merek a világos szobából átnézni a sötétbe, még messziről se.

Megoldás?



2018. febr. 16. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
(21 vagyok és lány)
2018. febr. 16. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter mit mondott?
2018. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért olyan magától értetődő, hogy pszichiáternél voltam valaha is? Falusi vagyok, nálunk aki megy azt bolondnak tartják... persze én tudom, hogy nincs így :)
2018. febr. 16. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, mert gondoltam, ha valakinek kényszerképzetei vannak, az elmegy terápiára. Ha a fogad fáj, se itt gyógyíttatod. Itt a laikusok nem fognak mást mondani, minthogy szakemberhez kell fordulni.
2018. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hangulatvilágításnál alszom.
2018. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem a sötéttől félsz, hanem attól, ami benne van. Max úgy tudod leküzdeni, ha hajlandó vagy sötétben aludni. Nem lessz ott semmi, hiszen te is írtad, hogy képzeled őket. Akkor azt is képzeld el, ahogy megölöd. Nem igaziak. Nem kell tőlük félni. Nem fognak bántani ezt te is tudod.



(12 éves vagyok és lány)

2018. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!