Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy ázó szerint megőrül...

Félek hogy ázó szerint megőrülök mit tegyek? 21 F

Figyelt kérdés

Kilátástalannak érzem a helyzetem, elköltözni nem tudok, a családomat semmi a világon nem érdekli, barátaim nincsenek, negatív gondolatom annál több.


Ezen az sem változtat hogy szeretem a munkát amit suli mellett végzek, és edzeni is szeretek heti 4x.


Mégis azt érzem hogy csak süllyedek lefelé, hogy mindig csak rosszabb lesz és egyszer csak elborulok és végzek magammal.


Mit tegyek? Szerintem ez súlyos depresszió de pszichológus stb kizárva .


2018. febr. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj el. Kapsz gyógyszert, és jobban leszel.
2018. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyógyszert szedni mert reménykedem meg benne hogy anélkül is menne.
2018. febr. 17. 21:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságtol csak felek, hogy elborulok és akkor ugye.de most biztos nem tennem meg.
2018. febr. 17. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Bach virágterápiát. Nekem segített.
2018. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgozz, tanulj, sportolj többet, és keress barátokat és/vagy új hobbikat. Jó hír, hogy nehéz annyira elborulni, hogy ne tudj róla, hogy épp végzel magaddal.

Ha meg ezt érzed, akkor egyszerűen hívd ki a mentőket.

2018. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább a házidokidhoz menj el! Ír fel valami gyenge nyugtatót. Már ez is sokat tud segíteni.
2018. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!