Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszerettem az orvosomba,...

Beleszerettem az orvosomba, normális?

Figyelt kérdés
Kedves volt hozzam, de mint beteghez, semmi komoly nem volt, de amiota voltam nala folyamatosan azzal a gondolattal kelek-fekszek hogy mi van vele. Sokszor bekepzelek magamnak szituaciokat amikben talalkozunk es beszelgetek vele...azaz magamba beszelek ilyen idiotasagokat. Nem tudom mit kezdjek vele, olyan gondolataim vannak hogy kitalalok magamnak valami betegseget csakhogy mehessek hozza annyira szeretnem latni. Ja es ha szamit nogyogyaszrol van szo 17/L
2018. febr. 18. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondj le róla. Garantált kudarc fájdalom.
2018. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet felreertheto voltam, kihagytam a magyarazatbol, de nem szerentek vele osszejonni :D csak nem tudom miert vonzodom hozza
2018. febr. 18. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jó volt? :D
2018. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy inkább bálványozod. Lehet megtetszett a stílusa és beleképzeltél egy egyéniséget, egy személyiséget, mivel nem ismerheted, mint magánszemély. Nekem is volt ilyen, hogy tanáromat szinte imádattal néztem, mivel megfogott a kisugárzása és jobban tiszteltem, mint bárkit. Majd elmúlik.
2018. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tok normalis, foleg 17 evesen... Gondolj bele, masok meg sztarokrol abrabdoznak :) Szerintem minden tinilany atesik ezen
2018. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16%
Münchausen-szindrómád van.
2018. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, te egyáltalán tudod, mit jelent a Münchhausen??? :DDDD
2018. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!