Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki hipochondriában...

Evanescent kérdése:

Van, aki hipochondriában szenvedett és saját maga meg gyógyította magát, vagy javult az állapota?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nekem is ez a bajom, és az utóbbi időben nagyon durva lett. Bármilyen apró dolgot ha észre veszek magamon, rögtön utána nézek neten, aztán meg depressziós leszek, mert elhiszem, hogy én is beteg vagyok. Vagy ha akár ismerősöm mondja hogy valamije fáj, azt is megnézem.

Tudom, hogy ez csak a fejembe van, de lehet pszichológus segítség is kellene



2018. febr. 19. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg kellene pszichológus. Mellette nem baj, ha éber az ember, és elmegy orvoshoz, ha gond van. De ha a kezedben van a negatív eredmény, akkor engedd el a dolgot, ne kombináld túl. Internetről pedig életveszély összeszedni az egészséggel-betegséggel kapcsolatos infókat. Nem szabad mindig a legrosszabbra gondolni és következtetni! Higgy a sorsban, Istenben, hogy vigyáznak rád odafentről, hogy sokáig kell még élned, gondolkodj pozitívan!


20/L

2018. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!