Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ez feloldani,...

Hogy lehet ez feloldani, aztmondjak a tudattalanba orokre megmarad?

Figyelt kérdés

Iszonatosan felek a kinos csendtol.Van egy igertesom akivel egy ovodaba kartam anya aztmondta ott meg tok fuggetlenul egymastol memtunk meg en is es bartakoztunk beszelgettunk jaccottunk. 1.iskolai evem is eggyut jartam ikertesommal az jol is lezdodott lett egy jo baratnom is akivel legalabbis en megbiztam benne de jott egy uj lany aki ellenem forditotta es valamijen modon az eg sz osztalyt is. Ok ketten lettek aztan a legjobb baratnok es folyton jatszottak velem .Pl odajottek reggel es aztmondtak legyek megint a baratnojuk aminek sajnos akkor nagy hiu kislany letemre be is doltem majd a kovetkezo szunetben oda jottek a kepembe rohogve hogy most meg mar nem vagyunk baratok ezt parszor sajnos engedtem eljatszani mapiszinten napkozi utan ameg vartam anyuekra a sulikertbe mujtam el es sirtam hivtam anyaekat hogy mikor jonnek mar persze anyaeknak akkor meg nem mertem mutatni hogy a sulivamit valasztott nekunk milyen rosszul sult el nem is tudom mitol feltem mai fejemmel mar szolnek a szuleimnek . Az ikertesom teljesen mas tasosaggal volt elfoglalva az is rosszul esett hogy o joba volt azokkal akik engem nem hagytak beken o mindig is szabadszaju volt es mindenkivel egybol kapcsolatot teremtett. Volt hogy meg is rugott tesin poenbol tesin az egyik lany ott vissza is rudtam .A vege az lett hogy mind a ketten sirtunk es anyuek veszeltke a masik lany szuleivel de nem ert semmit . 3 evben atkerultem egy masik iskolaba .Ott jobb volt a tasasag viszont amyira bevoltam zarkozva mar hogy azt se tudtam hogy mit mondhatok mit nem mire hogy fognak reagalni hogy egy ido utan megint egyedul maradtam es folyton aztmondtak ram unalmas vagyok.Egy ido utan itthon a csaladban elkezdtem feloldodni beszelgetni es megint atkerultem egy masik iskolaba a 7.evben ott nagyon jo volt az ofo es az osztaly is egyre jobban kinyiltam beszelgettem.Viszont

most 9. Es lany vagyok es egy randira sem merek elmenni senkivel nem merek kettesben maradni mert borzasztoan rettegek hogy kinos csend lessz es megunnak . :/

Hogy lehetne ezt feloldani egyszeruen nembirok megbizni az emberekbe es senkit nemtudok magamhoz kozel engedni tartom a tavolsagot. Aztmondjak ezt nem lehet teljesen feloldani mindig lessz ez a felelem csak lesulyed a tudattalanba ami titkos kisebb felelem lessz?


2018. febr. 22. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Íj bocsanat anyira bele jottem az élet törtenetem le írásában hogy az iras hibaim nem vettem eszre😅remelem azert kiveheto amit szerettem volna momdani ezzel a par darab sorral... :D
2018. febr. 22. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesen írni meg fogalmazni nem sikerült megtanulni az ovi óta sem... 5x olvastam el, akkor sem értem miről is van szó.
2018. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, Jucika, büszke lehetsz, hogy sokadjára sikerült a nyelvvizsgád (vagy még mindig nem?) Más embernek 18 éves korára már van 2 vagy 3 nyelvvizsgája. Valószínűleg, ha ilyen kérdéseket írogatsz ki, veled is komoly baj van, cicuka...
2018. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet!
2018. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lenyeg igazabol az lenne,hogy rettentoen félek a kinos csentol ami a sulis idoszak alatt az első let osztaly nagyon rossz tarsoság volt es ott megtort bennem valami. Azota valami oldodott de egy ramdira se tudtam meg pl igent mondani ,mert féltem hogy kinos csend lessz.De nem feltetlenül ramdira csak egy egyszeru baráti beszelgetést sem mertem megengedni, ahol minimum harman nem vagyunk.
2018. febr. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!