Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mitől van, hogy mostanában...

Az mitől van, hogy mostanában rengeteget eszek, és mégis aztmondják fogytam? Böv lent.

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok egy vékony testalkat, sőt...

Eddig úgyvolt hogy ha sokat ettem, híztam...

Most akkor mivan? o.O én nemlátom egyébként hogy fogytam volna..


2011. jan. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű mérd meg magad.Aztán majd mérd meg magad egy hét mulva és látod h fogysz vagy hizol.Amúgy én mndig tudom a sulyom mert kell a versenyzéshez.Nekem is sokszor mondják na gofygtál...mondom nem,mondják de...mondom nem.Néha ha ugy van az ember formálodik és ez félrevezethet másokat.Én pl használom a relax and tone-t edzés meletta combomon(kiegészitésként)és mivel vékonyitja mindeki azt hiszi h fogyok,de nem mert csak formál.szerintem itt is az lehet(ha sportolsz akkor föleg előfordulhat)de mérd magad és akkor te is tudod követni a dolgokat.Lehet amugy h csak bokolni akarnak.
2011. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huh, hát én nem igen merek mérlegre állni...az az étrendkiegészítőt egyébként mennyiért lehet venni?
2011. jan. 29. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Étrendkiegészitőt?Relax and tone-ra gondolsz?Az egy masszázsgép(top shop-os).

[link]

2011. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!