Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin és a Xanax tényleg...

A Frontin és a Xanax tényleg ennyire veszélyes? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 4. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Noha a szorongást más humánusabb és egészségesebb módszerekkel (például pszichoterápiával) is lehetne oldani,"


aha, persze, gyógyszerfóbiás fasság


a lámpalázat lehet oldani dumálással, de a kóros szorongásnak BIOKÉMIAI okai vannak

2018. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
100%
Tipikus idióta oldal, ami félig igaz dolgokat ír, majd ferdít, kamuzik, túloz. Ne higgy el mindent, amit a neten olvasol. A Xanax nem jó, de egyik gyógyszer sem jó. Mindent a maga helyén kell kezelni.
2018. febr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy van, az a hátránya h könnyen rászokik az ember nagyobb adagra mert nagyon hatásos, de kontrollálva szedve hatalmas változást okoz az életminőségben
2018. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legális drogok târháza :D

A drog rossz értem?

2018. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Több száz oldalt elolvastam a témáról, az az igazság, hogy a benzodiazepin típusú nyugtatók rendkívül jól oldják a szorongást. De nem szabadna szedni 1-2 hónapnál tovább, mert hozzá tud szokni a szervezet, és ez esetben már nem fog hatni a nyugtató, az illető ugyanúgy szorongani fog, mint a gyógyszerszedés előtt. Sőt megjelenhetnek elvonási tünetek annak ellenére, hogy szedi a gyógyszert, ezt nevezik toleranciának. Ekkor már csak az adag emelése segít, de ahhoz is hozzá fog szokni a szervezet. Vannak akik évekig, évtizedekig jól elvannak egy kis mennyiséggel is, mások meg már ökör adagok mellett is szarul vannak. A gyógyszer elhagyásakor, vagy csökkentésekor elvonási tünetek lépnek fel, amik az enyhétől a nagyon súlyosig terjedhetnek. Ritkán epilepsziás rángógörcsöt, és halált is okoznak.
2018. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A Xanax, Rivotril, altatók mind veszélyesek, teljesen úgy hatnak mint a drogok. Azonnali enyhülést hoznak, viszonylag rövid hatással, ès amint kimegy belőled rosszabbul leszel mint előtte voltál, így nyúlsz a következőért. Ez így hónapok alatt kialakítja a függőséget. Nem véletlenül van ráírva, hogy csak rövidtávú kezelésre alkalmas. Elavult gyógyszerek már ezek.
2018. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cimbim rákattant, persze nem doki irta fel neki. Nem jutott hozzá és öngyilkos lett. Tévképzetei voltak, ellene fordult a barátainak....
2018. febr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%

Tényleg baromi veszélyes, igen! Még tini voltam, nem aludtam jól és ennyire simán felirta a gyerekorvos. Naív voltam, nem tudtam hogy milyen veszélyes, és hogy milyen embertelen egy kínzás. Végül már azt se tudtam mi a valóság mi nem, kifordultam magamból, meg akartam ölni magam nem egyszer... Azóta sikerült leszoknom és nem értem miért nem tiltják ezt is mint a drogokat.

Persze vannak állítólag akiknek bevált, hát jó nekik :)

2018. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!