Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor kezelésre szorulnék?

Most akkor kezelésre szorulnék?

Figyelt kérdés

Régen étkezési zavarokkal küzdöttem (mostanra rengeteget javultam), de szerintem megint kezdek átesni a ló túloldalára...

A testképzavarom leküzdése végett elmentem edzeni, így étkezni is nyugodtabban étkezek, mert tudom, hogy kell a tápanyag. Sokkal életteltelibb vagyok, sokkal jobb a közérzetem is.

Csakhogy van egy olyan problémám, hogy ha kihagyok egy-két edzést (teszem azt, megfázás miatt), rögtön minden bajom lesz. Elkezdek kevesebbet enni, attól tartva, hogy elhízok, és minden pillanatban attól rettegek, hogy emiatt a kihagyott egy hét miatt el fognak sorvadni az izmaim, ilyenkor teljesen értéktelennek érzem magam, depresszív leszek, és ingerült. A tünetek alapján ez nem izomdiszmorfia, mert egy csomó tünet nincs meg nálam, de akkor mégis mi bajom?


2018. febr. 24. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sok időt töltesz az interneten, hülyeségeket olvasva :))) Az idióta gondolataidat, hagyd hogy tovább menjenek mint a tenger hullámai.
2018. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatásképpen: az izmok csak két hét kihagyás után _kezdenek_ gyengülni. Elsorvadni meg hosszú hónapok alatt, vagy még akkor sem, mivel azért használod őket edzésen kívül is.


Szóval ez az egész tényleg csak a fejedben van, ott tegyél rendet. :)

2018. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!