Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lát a pszichiáter a...

Mit lát a pszichiáter a számítógépes rendszerben?

Figyelt kérdés

Pl. hogy tegnap háziorvosnál, bőrgyógyászaton, etc. voltam, azt látja-e?


[ Nem az a kérdésem, hogy érdekli-e, hanem hogy látja-e... :) ]


2018. febr. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélkapuban tudod letiltani a háziorvostól kezdve a gyógyszertárig minden infót, és akkor nem fogja látni pl. hogy nem váltottad ki a gyógyszert.
2018. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval látja? Amúgy nincs vele kifejezetten bajom, ha igen, csak kíváncsi voltam. Letiltani nem akarom, mert ha mondjuk vészhelyzetbe kerülök, biztos hasznos, ha látja a doki ezeket.
2018. febr. 26. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Vészhelyzet esetén kapnak hozzáférést, emiatt ne aggódj.

Egyébként a pszichiáter nem látja, milyen orvosnál voltál, csak a pszichiátriai dolgokat. Úgy tudom, egyedül a háziorvos, és sűrgős esetben kórházak férnek hozzá minden egyéb adathoz.

De ezek ellenére is köti őket a titoktartás, hiába látja, nem nagyon kezdhet vele semmit. Legfelljebb morog az orvos, hogy persze hogy nem vagy jobban, hiszen nem váltottad ki a gyógyszered.

2018. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2018. márc. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!