Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos pánik zavart...

Szorongásos pánik zavart állapítottak meg nálam 2016. nyarán. Tüneteim: remegés, hidegrázás, fejnyomás, fejzsibbadás, mellkas feszítés, hányinger, szédülés, a fejemben nagyon gyakran a hátsó része lüktet, és mintha lázas lennék. Mit tehetek? Folyt.

Figyelt kérdés

2 fajta gyógyszert szedek: faxiprol és clonazepamot naponta.Nem tudok elszakadni tőle, úgy érzem.

Mit tehetek?

Jártam kineziológusnál, biorezonancián,pszichiáternél, kognitív terápián is.Mindegyik azt mondja hogy gondolkodjak pozitívan.De ez szerintem már nem az a kategória!



2018. febr. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pozitív gondolkodás az jó ötlet, mert minden fejben dől el. Nekem is ezt mondták, mikor az érettségi után felszabadult a stressz és nekem egy enyhe pánik zavar jött rám, hogy mi is lesz ez után.

Járj sportolni, a kedvenc hobbidat végezd és ajánlom a citromfű tea iszogatását, mert szorongás és nyugtató hatása van.Nálam bevált. Mellesleg én is szedtem gyógyszert, amit már teljesen elhagytam, csak akkor veszek be egyet, mikor nagy szükség van rá.

2018. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Majdnem mindent leírtál a betegségedről, a tüneteidről, meg a gyógyszereidről. Magadról viszont egy sort sem. Most gondold el, milyen tanácsot lehet adni valakinek, akről azt sem tudjuk, hogy férfi, vagy nő, családos, vagy még iskolás. Kövér e vagy sovány, van e gyereke...stb. Fogadjunk, hogy te ezt mind tudod magadról, meg az orvos láthatott. Olyan mintha egy fal mögül panaszkodnál, és még a hangod is el lenne torzítva..

2018. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No, erre a beteg meggyógyult.
2018. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy dózisokban:

Omega3 + E-vitamin (van olyan termék, ami mindkettőt tartalmazza, pl. a Jutavit 1200 mg-os, abból napi 2 kell);

napi 400 mg magnézium;

B-vitamin komplex tabletta;

napi 1500-2000 NE D-vitamin.

Ezek mind nyugtató, szorongásoldó hatásúak, ill. az Omega3 szükséges a normál agyműködéshez.

Pár hét, mire érződik a hatásuk.


Esetleg kipróbálhatsz gyógynövényes nyugtatókat is, pl. Nervenpflege, Valeriana, Sedacur.

2018. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!