Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a Frontin? 18/F

Miért nem hat a Frontin? 18/F

Figyelt kérdés
Szednem kell, doki írta fel az 1mg-os frontint. De nem is érzem a hatását. Volt hogy ötöt is bevettem, és semmit nem éreztem. Miért lehet ez?

2018. febr. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzászokott a szervezeted. Ezért kell óvatosan bánni ezekkel a szerekkel.
2018. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, így alakul ki a függőség. 5 kicsit sok...
2018. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy humbuk az egész. Annak használ, aki hisz benne. Nekem sem használt..
2018. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy egyes gyógyszerekre nem, vagy nem úgy reagál a szervezetünk, ahogyan azt várnánk.

Az hogy többet vettél be, és az sem segített, elég árulkodó jel. Ha visszamész az orvoshoz, mindenképp mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy a Frontin nem segít (vagy a dozírozáson vagy a hatóanyagon változtatnak ilyenkor.


Anno hasonlóan jártam a Medazepam nevű szorongásoldóval: nekem nem hatott. A probléma főleg az volt, hogy én akkor még nem is tudtam, hogy milyen hatást is kéne pontosan éreznem, és azt hittem, hogy úgy van jól (pánikos voltam). Az orvosom azonnal átváltott Rivotrilra (ami nem mellesleg az epilepsziás görcsöket is oldja), és ami nekem pánikrohamok esetén azonnal bevált.


Itt érdemes megemlíteni, hogy maga a gyógyszer csak mankó, és ha megvan a szorongás oka, akkor el kell kezdeni a feloldásán dolgozni (pl. sporttal, meditációval, bármivel), mert enélkül a gyógyszerek sem használnak örökké.

2018. febr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!