Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangok a fejemben?

Hangok a fejemben?

Figyelt kérdés
9 éves koromban volt egy súlyosabb lázbetegségem, amikor alig tudtam magamról (10 éve volt), és szinte csak a furcsa képekre és hangokra emlékszem. Azóta gyakran megesik, hogy hasonló hangokat hallok. Kiabálást, veszekedést, de csak a fejemben. Soha nem értem, hogy mit mond a két fél és hogy milyen neműek. Teljesen váratlanul kezdődik az egész és bármit is csinálok éppen, az első pár percben teljesen normális dologként érzékelem. Aztán hirtelen azon kapom magam, hogy kétségbeesem tőle. De teljesen tudaton kívül. A mozdulataim felgyorsulnak akaratlanul is, a hangok pedig annál inkább erősödnek. De nem tudom uralni. A ház azon tájain találom magam, amikkel semmi célom nem volt eredetileg. Mi lehet az oka?
2018. márc. 1. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy skizofrén vagy azonnal menj orvoshoz
2018. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb menj el a háziorvosodhoz, ő majd beutal szakorvoshoz.
2018. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!