Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik ezek a hangok a fejemben?...

Mik ezek a hangok a fejemben? :S :' (

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen kategóriába kellett volna írnom de nagyon durva. Szóval néha egyszer csak rámjön egy olyan hogy hallom h valaki ordít ... néha azt hogy valaki magyaráz de mindig nagyon élethűen és zavarbaejtően hangosan.De nem olyan mintha elképzelném h valaki ordít hanem mintha fülhallgatón keresztül hallanék mindent. Eddig 2szer volt ilyen , senki nem tud róla . 13/f
2011. febr. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és mikor fordult ez elő? nekem is volt már ilyen, a majdnem elaludtam stádiumban, mintha anyum beszélt volna hozzám, közbe nem is, csak úgymond álmodtam. ja és anyum él, szóval nem arra akartam kilyukadni, hogy szellemek dumálnak hozzám. ha többször előfordul ilyen beszéld meg a szüleiddel hogy elmehess egy szakemberhez.
2011. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kétszer volt ilyen, akkor lehetett esetleg nagy fáradtságtól, kimerültségtől. Ha viszont még többször elő fog fordulni, akkor javaslom, hogy keress fel egy orvost.
2011. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a skizofrénia első tünetei. Keress fel egy szakembert.
2011. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor van, mikor már éppen majdnem elalszol, akkor nem baj. Viszont ha sokszor lesz még ilyen máskor is, akkor azért szólj a szüleidnek.
2011. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ilyen velem is volt, a legdurvább mikor egyszer félálomban voltam, és olyan volt mintha valaki beszélt volna hozzám, de teljesen valóságos volt, mintha ott lett volna mellettem valaki és úgy beszél hozzám. csak szavakat meg rövid kifejezéseket mondott, de folyamatosan, szünetek nélkül, mind olyan dolgokkal kapcsolatos ami rosszakat az életem során elkövettem. de komolyan, mintha valaki teljesen más mondta volna őket, abszolút nem én. még sírtam is, mármint folyt a könnyem, de a szemem végig csukva volt.

19/L

2011. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

14:02 Milyen skizofréniáról beszélsz? a srác nem azt mondta,h a hangok üzeneteket is közvetítenek neki,csak hallja.. Lehet valamilyen agyi keringési probléma is.. vagy tényleg fáradtságtól.

Ha többször előfordul akkor menj el orvoshoz!

2011. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem , az első alkalommal órán jött rám . Ilyenkor úgy érzem a külvilág el van tőlem zárva és nagyon sz*r. Tehát nem elalvás előtt.
2011. febr. 10. 14:22
 8/9 A kérdező kommentje:
És csak mostanában kezdődött el,a két esett közt alig volt 2 hét.
2011. febr. 10. 14:23
 9/9 anonim válasza:
Nos nem minden hang irányító jellegű, ha többször előfordul, orvoshoz kell menni
2011. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!