Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bántja magát a barátom?

Miért bántja magát a barátom?

Figyelt kérdés

Régóta könyörgök neki, hogy mondja el nekem, miért sebes folyton. Azt mondta, hogy egészen kicsi kora óta csinálja, mert szereti a fizikai fájdalmat, a seb és a vér látványát. Szerintem ez egyáltalán nem normális, de nem engedi, hogy segítsek neki. Azt mondta, hogy nem akar róla leszokni, mert szereti, de nem is akar meghalni. Nem tudom mit csináljak, mert ha nem is akar meghalni, akkor is sikerülhet rosszul egy vágás és nagy baj lehet belőle. Egyfolytában több sebet látok rajta. Próbálja mindig elrejteni, hogy senki se lássa, de elég jól ismerem már ehhez.

Mi ez, mit csináljak?



2018. márc. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
És a barátod szülei hol voltak az elmúlt pár évben, a Holdon?
2018. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleiről nem tudok sokat. Vhányszor megkérdem, hogy milyen a kapcsolata a családjával csak annyit mond, hogy jó. Azt tudom még, hogy mindent megtiltanak neki, sokszor mikor elmegyünk vhova a haverokkal, azt mondja, hogy nincs kedve jönni, mikor megkérdem miért nem, annyit mond h nem meri megkérdezni a szüleitől.
2018. márc. 4. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szedjen szerotonin gatlókat.


Akinek erősen működőképes a szexuális élete, az nem lesz öngyilkos.

2020. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!