Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondja mindenki hogy...

Miért mondja mindenki hogy pszichológus kell mikor a betegek nagy része nem tudja megfizetni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs havi 30-40.000 forintunk a többségnek arra hogy heti 1x1 órát beszélgessünk valakivel. Sehol nincs értelmes válsz semmire,


A sport sem hozott ki a depresszióbol, az egyetem se, semmi. Akkor egy szakember mire jó?es pénz sincs rá .


2018. márc. 5. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mély depresszióval eleve nem pszichológust kéne felkeresned hanem pszichiátert.


A külömbség az hogy míg az előbbi egy tanácsadónak mondható az utóbbi az orvos amit a biztosító fizet

2018. márc. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus is van TB támogatottan. Személytől függ, hogy mennyire fogsz ki egy neked megfelelőt. De ők is ugyanúgy a pénzért dolgoznak, mint a magán pszichológusok, és az hogy a magán többet keres egyáltalán nem biztosíték arra, hogy hatékonyabb is.

De nem mindenkin segít hallgatni más ember tanácsaig, ahogy a gyógyszerek sem, mert ezt fejben kell eldönteni, hogy akarsz-e változni és leszarni a nagy világot, vagy tovább siránkozol.

2018. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

TB TB TB.


Érdekes, én is találtam tb-sen jó pszichológust majd pszichiátert.


22/N

2018. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nem kell.
2018. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!