Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoia kezelhető gyógyszer...

Paranoia kezelhető gyógyszer nélkül, csak terápiával?

Figyelt kérdés

Szeretném elkerülni, hogy megint antipszichotikumot kelljen szednem... régen szedtem, de pár hónapja abbahagyhattam, eddig semmi baj nem volt. Most újra átkattant az a bizonyos kapcsoló... igyekszem mindent megtenni, hogy minél jobban legyek! Antidepresszánst most is szedek, de paranoid tünetekre az ugye nem hat... Abszolút tudatában vagyok annak, hogy hülyeségektől félek, és kordában is tudom tartani - csak ugye kellemetlen.

Van esély rá, hogy csak terápiával jobban legyek?



2018. márc. 5. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, létezik rá terápia: kognitív terápiának hívják. Ha valóban tudod is, hogy mitől félsz, akkor ideje megbeszélned egy pszichológussal. (nem minden pszichológus vállal paranoiás beteget, erre készülj fel)
2018. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!