Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek kell szólni, hogy a...

Kinek kell szólni, hogy a transznemű pszichiáterhez szeretnék, kerülni a Tündérhegyi terápián?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd fel a pszichiátert?
2018. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet pont őt elérni? Nincs meg a telefonszáma.
2018. márc. 7. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
google a barátod
2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet barátom a Google, de nem az informátorom, nagyon sok dolog nincs fenn a keresőprogramjukon.
2018. márc. 9. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
A Tündérhegynek a számát keresd ki a neten, és ott kérdezz rá, hogy kinek kell szólni. Biztos adnak neked egy telefonszámot, ha van arra lehetőség, hogy ezt te kérvényezd.
2018. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annak a számát tudom, de nem adják azt a dokit , én meg őmiatta mennék oda. Nekem nagyon sokat segítene, vagy valaki tud -e még máshol transznemű(MtF) orvost.
2018. márc. 16. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez ügyben azzal az orvossal kell beszélned... Azzal kell beszélned, aki ott azzal foglalkozik, hogy ki melyik dokihoz kerüljön. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy van-e lehetőség rá, hogy választott orvoshoz kerülj, biztos adnak neked erre választ.
2018. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos transznemű-e vagy sem, az az ő privát szférája, sőt érintettként nem is etikus, hogy ő legyen az orvosod, de ilyen helyeken csoportban dolgoznak a kezelők, s egészen biztos, hogy a véleményére többet fognak adni a többiek, ha tudják róla (hidd el nekem, igen), ha mégsem (ami számomra elképzelhetetlen) , akkor fog tudni olyat mondani, ami úgyis képviseli az érdekeidet!
2019. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Robusztus arca van, mindenki látja rajta, hogy transznemű, nem hinném, hogy problémát jelentene neki ez.
2019. febr. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!