Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet megszuntetni a...

Hogy lehet megszuntetni a felesleges dolgokon valo ragodast?

Figyelt kérdés
Ez tipus kerdese? Sokszor nem birom abbahagyni es tok ertelmetlen hulyesegeken ragodok. Van valami bevalt modszeretek?

2018. márc. 8. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, mint peldaul? Egyebkent en olyankor a hobvimat csinalom, hogy eltereljem a gondolataimat. Esetleg jogazok, edzek, olvasok, zenet hallgatok, sorozatot/filmet nezek. Vagy valami youtubert. 14/L
2018. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, el kell terelni a figyelmedet. Vállalj másodállást, önkéntességet, kezdj el egy tanfolyamot, vagy bármi hasonlót.
2018. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá módszer. Figyelemelterelés és koncentrálás. Ilyen szempontból jobbak az olyan tevékenységek, amihez nagyon figyelni kell. Tehát nem kutyasétáltatás, hanem zenetanulás, rejtvényfejtés
2018. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú időn át én is mindenen agyaltam, idegeskedtem, sajnos olyan dolgokon is, amin nem kellett volna, mert semmiség az egész. Én csak pszichológus segítségével tudtam leszokni erről, mert már szorongtam. Az segített még, hogy kitűztem egy megvalósítható célt, ami minden nap motivál. És még az olvasás, és a stresszoldó színező vált be nekem.
2018. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!