Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Használna vagy csak felesleges...

Használna vagy csak felesleges pénzkidobás lenne?

Figyelt kérdés
Valeriana Relaxot szeretnèk szedni. Arra lennèk kíváncsi, hogy valaki próbálta- e már esetleg használt- e valamit. Dühkitörèsekre, szorongásokra alkalmazható- e?

2014. ápr. 22. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a szorongás, dühkitörés okát próbálnám megszüntetni (már, ha lehetséges, de miért ne lenne az?), nem pedig tüneti kezelést végezni nyugtatóval, vagy akármi mással; jobban járnál.
2014. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van nyugtató hatása. Citromfű teát iszom esténként mellette.
2014. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Minimális hatású szer. Inkább menj el az orvoshoz..
2014. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltetted már magadnak azt a kérdést, hogy meddig szednéd?

És azt, hogy mi lesz a rosszabb lesz?


Van remény!


L.Ron Hubbard: Dianetika című könyvben le van írva mi az irracionális viselkedés forrása és az is, hogy mi a megoldás.

Nekem nagyon sokat segített.

2014. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van, de nem használom rendszeresen, csak egyszer-egyszer veszek be egy szemet, ha már szédülök az idegtől. Tapasztalatom szerint nem sokat használ. Egy idő után elmúlt ugyan az idegesség, de lehet, hogy magától is elmúlt volna.
2014. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!