Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok? Ha igen...

Pánikbeteg vagyok? Ha igen hogy gyógyulhatnék ki belőle minél hamarabb gyógyszer nélkül? 14/l

Figyelt kérdés
Már egy ideje félek hogy rosszul leszek de ez így csak általánosságban történt. Eddig. 5 napja elájultam majdnem a tornateremben (nem tudtam enni, mert nagyon hányingerem volt) és azóta képtelen voltam bemenni az iskolába. Tegnal határoztam el hogy bemegyek és nem lesz semmi bajom, maximum rosszul leszek, de majd elmúlik. Reggel ettem egy fél banánt de kihánytam és nagyon rosszul voltam. Suliba kezdett csökkenni a rosszullét délutánrs pedig teljesen elmúlt. Aztán ma is próbáltam reggelizni de kihánytam és megint csökkent suliba. De az első két óra nagyon gáz és ezért alig tudok enni. Mit tehetnék hogy el múljanak a rosszullétem? A vérképem tökéletes, szervi problémám nincs valószínűleg. Ma vettem be Sedatif pc-t
2018. márc. 10. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is jelezd a szüleidnek a problémád, ha esetleg nem tűnt fel nekik! Kérjetek időpontot a legközelebbi gyermekpszichiátrián! Ott majd eldöntik, szükség van-e valamilyen kezelésre, ha igen, milyenre.
2018. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Harmadszor meg, ez nem pánikbetegség.
2018. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Másoktól is szívesen várok tanácsokat:)
2018. márc. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!