Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki úgy érzi régóta...

Ha valaki úgy érzi régóta hogy belül haldoklik a boldogtalanságtól és magánytól, akkor hamar meg fog halni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem, általában a boldogtalan, beteges emberek élnek nagyon sokáig. A boldogok meg fiatalon meghalnak balesetben, vagy váratlan betegségben.
2018. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én 15 éves korom óta halottnak érzem magam belül és rohadt magányosnak de nem 3rzem azt hogy elöbb meghalnék mint a többi ember sőt még az orrom se folyt kb 3 éve körülöttem meg mindenki beteg szinte én még se kapok el semmit :D tudom nem így értetted de na :) de viszont az tény hogy a lelki dolgok kihatnak az egészségre az ilyen embereknél pl magas a rák kialakulásának kockázata én így tudom.
2018. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy most?
2018. márc. 10. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Remélem igen, ugyanis oltárira csak egyik napról a másikra élek, minden különösebb támpont nélkül.
2018. márc. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hamarabb halnak meg az ilyen emberek, nagyon sok testi problemat okoznak a lelki betegsegek. Es is tini korom ota igy erzem magam, nincs miert elnem, nincs ertelme az eletemnek. Van is sok fizikai betegsegem es a kulsomon is meglatszodik a lelki allapotom
2018. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos igen. A búbanat felemészti a testet. Romlik az immun rendszer. Ha nem változtatsz sajnos megbetegszel.
2018. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6-os gondolom tapasztalatbol irt, a hid alol... kerdezo fel se vedd amit irt!

Amugy a rak pl siman kialakulhat.

2018. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
6. Vagyok. Igen tapasztalatból írom. Én 10 éve nem vagyok jól lelkileg. Meg is lett az eredménye sajnos. Ez nem olyan, hogy megbánt valaki és rögtön súlyos beteg leszel. De ha tartósan emészt valakit a stressz vagy a bánat vagy érzelmetlennek érzi az életét az bizony súlyosan megbetegszik. Nem geltézlenül rákban. Lehet magas bérnyomás, agyvérzés, szív betegség....de akár rák is. Attól függ milyen genetikai hajlamot hozol és milyen életmódot élsz. Én úgy éreztem évek óta, hogy mehfulladok lelkileg. Így kaptam 2 ptxet. Ennyi. Ha nem változtatok nem fogok meggyógyulni. Mikor boldog voltam sosem voltam beteg max kisebb megfázás. És ami érdekes volt a kórházban...sok rákos embettel találkoztam a tüdőosztályon. Oké, hogy egy részük dohányzott és sok évig dolgozott a daganatáért. De mind nagyon megkesetefett negatív emberek voltak. Kivétel nélkül. Azért ez elgondolkodtató.
2018. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, itt töröltek hozzászólást...
2018. márc. 16. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni. Attól még így van. Szerintem normális választ adtam. A rossz hangulaton meg hozzáálláson lehet változtatnicés hosszú egészséges életet élni. Ennyi 😛
2018. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!