Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan dologozzam fel azt,...

Hogyan dologozzam fel azt, hogy a nagymamám három hónapja hunyt el most meg a papám haldoklik? Ez nekem nagyon sok, fél gyermekkorom náluk töltöttem😭

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 12:44
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom.

De ez az élet rendje, sajnos nem tudsz mit tenni.

Tölts vele minnél több időt, amennyit tudsz.

Ha annyira nem bírod, akkor menj el egy pszichológushoz, vagy keress egy biztos támaszt, aki melletted van a nehéz időszakokban.

Remélem segítettem!

Kitartást!

2018. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de édesanyám azt mondta, hogy olyan állapotban nem kell látnom, amilyenben most van, inkább emlékezzek rá úgy, amilyen régen(vagy akár egy hete) volt
2018. febr. 17. 14:08
 3/6 anonim válasza:
Sajnálom, ez a legszörnyűbb dolog a világon. Ha a papád még tudatánál van, én bemennék hozzá, gondolj bele milyen rossz érzés lehet, hogy nem megy be hozzá az unokája. Csak a régi, fiatalosabb ember jusson róla eszedbe!
2018. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szombaton meghalt, nem volt lehetőségem bemenni.Agyvérzése volt, nem tudott kommunikálni, ugy tudom nem volt tudatánál😞
2018. febr. 20. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2018. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én felvettem a nagymamám vezeték nevét a sajátom mellé. Így olyan azóta mintha mindig velem lenne. Mert én sem tudtam feldolgozni. Azóta jobb.
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!