Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj lehet velem?...

Valami baj lehet velem? Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Alapjaban nagyon kedves,visszahuzodo vagyok es a legynek sem tudnek artani, de megis beteg dolgokon gondolkodom pl.szalagok elvagasa magamon es azok hangja, valamint szadista es mazoista is vagyok es a pl.vidamparkokban/allatkertekben/ismeret len mondon torteno halalozasok nagyon erdekelnek sot kisse mar boldogga is tesznek valamit a mesek erdeti tortenete is pl. Grimm meseket is imadom olvasni, a szuleim pszichologushoz akartak tobbszor is kuldeni mert szinte nem mozdulok ki a szobambol es szeretek egyedul lenni valamit utalok idegen emberek kornyezeteben lenni valmint erintkezni, es valahol szerintem egy minimalis depresszio is lappang bennem es nagyon sokat gondolkodom az ongyilkossagon is valamint sokat filozofalok olyan dolgokon amiket az emberek eszre sem vesznek vagy nem ragadnak le.(elnezest remelem nagyjabol ertheto)

2018. márc. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Mindenképp keress fel egy orvost . Nem rosszindulatból de az öngyikosság ötlete semmikép sem normális a többit még betudhatod a sajátos ízlésednek és az érdekes fantáziádnak. Segíteni szeretnék evvel a tanácsal nem az a szándékom hog, megijesszelek .
2018. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. 17éves vagyok

2.igazabol azert nem szeretnek orvoshoz menni mert szerintem neki sem tudnek megnyilni mint a tobbi embernek/szuleimnek sem

2018. márc. 14. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Emeld fel a valagad és kezdj el valami hobbit, sportolj, reggel kelj fel időben, menj emberek közé, külsőre alakítsd magad magadnak át, tetsz magadnak. Ebből csak így bírsz kilábalni, ha teszel önmagadért.
2018. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sz**ul írtam le, de érted a lényegét 😁
2018. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat tobbfele sportot is uzok es neha akaratom ellenere is emberek kozott kell lennem😪egyebkent koszonom a valaszod☺️
2018. márc. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!