Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol romolhat a memoriam...

Mitol romolhat a memoriam (alkohol, kevés alvas, hajszolt eletmod, sietes)?

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok, kicsit hajszolt az eletmodom (ezt sokszor nem banom, nem szeretek pl otthon ulni es tvzni vagy csinalni a semmit.)


A melom neha ejfelig-hajnali 1ig is eltart. (Nem 12 ora, csak 4-6 oras melo, de van hogy ejjel 2ig is ott vagyok... )


Azt vettem eszre hogy pl. Ami 2 nappal ezelott tortent az kb olyan mintha 6 nappal ezelott lett volna.


Sok emléket felejtek is az utobbi fel evbol.


Ami valtozott az utobbi 1 evemben (pl 3 evvel ezelotti allapothoz kepest) az hogy rendszeresen iszok (vodka tisztan es sor, mast egyaltalan nem) heti 3x de van hogy heti 5x is...


Persze nem csattreszegsegig hanem 1-2 feles meg egy sor (5dl) max 8 dl ha egy 0.33asat is megiszok egy felliteres mellett


Mi okozhatja a memoriamnal ezt?

Az alkohol, az alvas vagy a melom tart ejjel sokaig vagy a tulhajszoltsag?

Van hogy nappal tudok menni melozni de ez ritka

Nem rajtam fugg...



24/l



2018. márc. 16. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A kor hozza.

De még ahhoz elég fiatal vagy.

A kimerültség túlhajtás tutkó nem tesz jót.

Én már hozzá szoktam ehhez, nekem is így körül kezdődött, ff.

Ja és az alkoholtól nem olyan az ember, csak ha full alkesz max.

2018. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Mindez nyilván rányomja a bélyegét a koncentrációdra, az alkohol fontos anyagokat von el a szervezetedtől, és azért sokat iszol, az alkoholizmus küszöbén állsz. Ezzel jobb, ha tisztában vagy. Az ilyen mértékű ivás már gyengít, kimerít. Állj le most. Fiatal nő létedre kezdesz iszákossá válni.

Úgy gondolom, hogy a meló, pörgősebb életmód önmagában nem baj, de te nagy terhet rósz magadra ezzel az ivás dologgal még pluszban. Valahol itt van a kutya elásva.

2018. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még részletesebben kellene leírnod. Pl milyen szituációkban iszol. mit dolgozol. miket felejtesz el. jelent ez valahol problémát stb Ez saját magadnak lenne elsősorban fontos, mert szerintem itt a részletek még elvannak mosva.
2018. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkohol + kialvatlanság: tuti recept a nemoriaromlasra, dekoncentráltságra. :/ Tapasztalat.
2018. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!