Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen függőséged?

Van valamilyen függőséged?

Figyelt kérdés

akár kémiai, akár pszichológiai. pl. alkohol, drog, fű, cigi, önsértés (vagdosás, égetés, verés). illetve ha ismersz valakit a környezetedben, aki ilyen gondokkal küzd, mit gondolsz róla? elítéled érte, vagy inkább megpróbálsz segíteni rajta? én pl. bevallom, vagdosom magam, de nem azért mondom most el, mert azt akarom, hogy sajnáljanak/segítsenek/elítéljenek, vagy bármi ilyesmi, csak szerintem sokkal többen vagyunk ezzel így, mint hinnénk, csak a legtöbben titkolják. és mivel ez egy anonim oldal, csinálhatnánk egy statisztikát azok között, akik most itt vagyunk.

19/L



2018. febr. 20. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Lelki fájdalom. Imádom magam lelkileg kínozni...
2018. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Cigi, alkohol. Régebben szerencsejáték. Abból kigyógyultam.
2018. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén fog hangzani, de én kakaópor függő vagyok. Egyszerűen kakaóport kell ennem, akkor is, ha amúgy nem kívánom. Csak úgy kell. Egyébként a keresőszavakhoz sértés helyett azt írtad, hogy sertés.
2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gyk, kávé, net... Durvább nincs, habár ezek némelyike elég komoly tud lenni. A kávé nem fizikai függés és lehet, hogy nem is függőség, mindenesetre túl gyakori.
2018. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3# önsértést írtam, csak a gyk kijavította, de köszi, hogy szóltál xd
2018. febr. 20. 16:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Előferdül :'D
2018. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jelenleg net-, koffein (kávé)- és gyógyszerfüggő vagyok. Régebben alkoholfüggő is voltam, de arról 2 és fél éve leszoktam. A net-, és a gyógyszerfüggőség gyakorlatilag az alkoholfüggőségemet váltotta fel. A koffeinfüggőségem a legrégebbi, az kb. 17 éve tart.
2018. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Cukorfüggő vagyok.
2018. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Cigizek. Régebben a nyugtatókkal is túlkaptam, de arról leszoktam.
2018. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vagdosás- és adrenalinfüggő vagyok.
2018. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!