Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetint szedő 20-26 évesek...

Rexetint szedő 20-26 évesek (a kor most fontos! ) mi ka tapasztalatotok az abbahagyásról?

Figyelt kérdés

Konkrétan az van ,hogy depresszióra Rexetin 20mg-ot kaptam kb 2 éve. Egy ideig jó volt, aztán visszaesést produkáltam, mire fel emelték az adagot 30mg-ra.

Na most mentálisan fogjuk rá jobb volt, de voltak oylan dolgok mentálisan és fizikálisan is, amik maitt letettem egyik napról a másikra (nem a legjobb dolog, tudom, de megoldottam, leküzdöttem az elvonást, most jó.)

Viszont... ugyebár ott volt a szexuális mellékhatás... piszkosul nehezen mentem el, és napi 1 menetnél ritkán jött össze több, akár magamnak akár szex. Most meg pont az ellenkezője... túl könnyen megyek el (már cikinek érzem ,annyira könnyen!), de megy többször. Van tapasztalatotok?


25/f



2018. márc. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen drogos gyógyszerek szedése helyett járhatnál inkább futni minden második nap fél órát, hidd el, sokkal jobban kiűzi a stresszt.
2018. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez elvileg egy nagyon jó ötlet! Komolyan!

Csak sajna nem tudok túlzottan mások előtt mutatkozni, főleg olyan helyzetekben amiben támadható vagyok.

Belémnevelték még suliban a tesiórák alatt, mert béna voltam. Azóta cikinek érzem a testmozgást es ha latják ha mozgok. Hülyeség, de így van!

Azoknak akik mondanák hogy ez az egész fejben dől el... valakinél lehet, valakinél nem. Ezért kérem csak olyan okoskodjon aki valóban tudja azt mi az depressziósnak, szoc fóbiásnak lenni, és aki pedig eztbaz egészet egy megfoghatatlan hülyeségnek veszi, az ne itt élje ki magát!

Ui.: nem első, nem rád gondoltam, csak most ugrott bem

2018. márc. 21. 23:08
 3/4 anonim válasza:
#1 hozzászólásával értek egyet
2018. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy eletre kasztralni akarod magad es gyogyithatatlan agyi-idegrendszeri karosodasoktol szeretnel szenvedni, egyedul akkor ajanlom a mergezo es kamu pszichiatriai szerek szedegeteset:


[link]

2019. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!