Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » EZ MI LEHET? Nagyon furán...

Candax kérdése:

EZ MI LEHET? Nagyon furán érzem magam már egy jó ideje. Két oldalról közelíteném meg.

Figyelt kérdés

Egyrészt tompának érzem magam, a fejem mintha belülről nyomna. A szemem néha éget, kellemetlen, van amikor homályosan látok, kisebb nyomás érzése a mellkasomon, nem érzem magam soha sem megkönnyebbülve. Másrészt 20 éves vagyok, régen sok barátom volt, de középsuli óta inkább csak egy két új barátom van, akik 1-2 évvel fiatalabbak nálam, de bírjuk egymást. Én inkább a bátyám barátaival értem meg magam, ők nálam 4-6 évvel idősebbek. Hajlamos vagyok magamat ő hozzájuk hasonlítani, ilyenkor elkeseredek hogy mennyivel kevesebbet értem el ő hozzájuk képest. (A korkülönbségek ellenére).

Pedig ha azt nézem 19 évesen pl már saját pénzből vásárolt autóm volt...

Úgy érzem magam mintha egy burokban lennék, nem tudom megélni a pillanatokat, de utána egy bulira például tök jó szívvel emlékszem vissza. De az évek múlása is egyre jobban zavar. Mintha még lennék zavarodva, mindig járna az agyam.Általában mindig ezeket érzem. Főleg ha egyedül és nem itthon vagyok, hanem úton valahova, kint a szabadban. Otthon mondhatni semmi baj. 🙂

Mintha félnék valamitől... De nem értem ezt az egészet, és már tele van a hócipőm. Köszönöm hogy meghallgattál.



2018. márc. 28. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy részére tudok válaszolni. Én aktívabban tudom tölteni az időt, sokkal mozgalmasabb, mert én határozom meg, hogy mit csinálok. A fizikai, pff, talán pajzsmirigy? Vérnyomást mértél?
2018. márc. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előtted az élet még szinte semmit nem éltél, ne várj csodákra. Az idő minden sebet begyógyít.
2018. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es!

Igen, 140-150 között van. Amikor fekszem az ágyban akkor érzem ahogy a tarkómnál mintha pulzálna.


2-es

Igen, igazad van. Csak valamiért nagyon zavar az idő.. Azt akarom hogy büszkék legyenek rám a szüleim és a nagyszüleim is, de félek hogy mire elérték valami nagyobb dolgot azt már ők nem fogják látni. 😞

Szerintetek elmenjek pszichológushoz? Tudna segíteni?

2018. márc. 29. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!