Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudok menni allami pszichiater...

Tudok menni allami pszichiaterhez?

Figyelt kérdés

Ha a korzetihez elmegyek tud adni valahova beutalot ahol ingyen tudok jarni?

Nagyon nagy baj van velem, nem akarok a szuleimnek szolni, elmultam mar nagykoru. Nincs se nekem se a szuleimnek olyan kereseti lehetosege, hogy egy hosszabb tavu kezelest fent tudjunk tartani, a par alkalmasban meg nem bizom. Fel evig jartam kijelolt pszichologushoz alvasi terrorok, panikok, rohamok miatt, de nem volt kvalifikalt a kezelesemre (nezzek micimackot es vegyek 5 mely levegot elalvas elott es akkor nem 2-3 ora lesz elaludni...) jartam iskolapszichololgushoz de tobb iskolatarsam megmondta, hogy ne bizzak benne mert megszegi a titoktartast. Rendszeresen jarok korhazba ahol az alvaszavarom kezelik ejjelento rivotril szedessel (0,75€ mar evek ota, es kezdek bekattani es napkozben beszedek 8mg-ot csakhogy kiussem magam es ne artsak senkinek (erzelmileg, titkok elmondasaval, manipulacioval, erzelmi zsarolassal)

Egyre jobban kezd elfajulni a hangulatingadozasom, segitsegre van szuksegem, mihamarabb, de tanacstalan vagyok


2018. ápr. 6. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Pszichiáter gyógyszert fog írni. Van "körzeti", ott nem kell fizetni. Beutalóköteles (legtöbb esetben), úgyhogy háziorvostól kell először beutaló.

Ha úgy ítéli meg, hogy pszichiátriai segítségre is szükség van akkor ad beutalót pszichiáterhez. Van SZTK-s ahol nem kell fizetni de a legtöbb körzetben iszonyat várakozási idő van és nehezen lehet hozzájuk bejutni.


Instant segjtség a magán út. De az fizetős...

2018. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol beutalo koteles, sot. Meg kell nezni a honlapjukon vagy telefonon megkerdezni.

Amugy a pszichiater tenyleg gyogyszerezni fog...es nem mindig indokoltan gyogyszerezik az embereket.

2018. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszichiáter nem fog segíteni, max felí valami nyugtatót...

Egy jó pszichológus kéne neked. Megkeresné a problémák gyökerét...

2018. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!