Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék chatelni Mentális...

Chuckyhawk kérdése:

Hol tudnék chatelni Mentális betegekkel? Főleg Borderline, Bipoláris érdekelne! Nem segítség kell, csak beszélgetni szeretnék hozzám hasonlóakkal!

Figyelt kérdés

Borderline szem. zavarom van.Olyan oldalt,chatet vagy közösségi csoportot keresek,ahol tudnék beszélgetni a hozzám hasonlóakkal.Interneten csak segítő oldalakat találtam.Nekem úgy érzem a legnagyobb segítség az lenne ha csak dumálnék vki hasonlóval.

Köszi.



2018. ápr. 6. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

www.bura.hu


Ha beregizel, tudsz nyilvános beszélgetésekben kommentelni, ill. a felhasználókkal privátban is beszélgetni.

2018. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Angollal hogy állsz? Én ismerek egy oldalt ami ilyen chatroom szerűség, és mindenféle betegségnek van külön szobája, depresszió, szorongás, borderline, bipoláris, skizofrénia stb, de sajnos angol nyelvű.
2018. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Engem érdekel az az oldal. Adnál hozzá linket?
2018. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Angollal hadilábon és nem is szeretném megtanulni.A német oldalak ellenben érdekelnének.

A burát ismerem,de azért koszonom.

2018. ápr. 8. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Itt is tudsz beszélni párral, plusz vannak bloggerek, vloggerek. Illetve vannak Facebook csoportok is.

Ha ezekre németül keresel, akkor valószínűleg több találatod lesz.

2018. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben a várószoba is jó volt erre. Mostanában elég kihalt az oldal, de egy próbát megérhet felnézned.
2018. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van facebook csoportunk is, én is nem olyan régen léptem be, de jó a közösség, nagyon segítőkész. A betegség neve a csoport neve is, keress rá.
2018. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2

Nekem is el tudnád küldeni az oldal linkjét?

Nekem jó az angolom is.

2018. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!