Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarral, borderline...

Bipoláris zavarral, borderline személyiségzavarral és meghatározott szorongásos zavarral esélyem van a leszázalékoltatásra?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, de azt hiszem, hogy kell hozzá bizonyos számú ledolgozott munkanap is.
2018. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hány éves vagy? Mikor állapították meg a bajaid: Hány éveseen? nyugdíj körül már szerintem nem érdemes. Ha van ismerős ott akkor biztos. Szerintem nekem is van bipolárisom. Mániás fázisban,tüneteket produkáltam van is papírom,hogy gyanús voltam meg visszatérő ismétlődő affektív zavar meg pár pszichiátriai és egyéb bajok amelyek nem gyógyulnak . A régi rendszerben megkaptam a 67,5%-ot az újban 2,5 éve 49%-ot adtak az egészségemre pedig n agyon rossz volt. Most is nagyon romlott és segítségre szorulok közlekedésben is meg összességében majdnem mindenben.Nem hiszem ,hogy kategória váltás lenne. Hova és kihez jársz pszichiátriára?
2019. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!