Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet organikus?

Lehet organikus?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve diagnosztizáltak borderline személyiségzavarral, meg alkalmazkodási zavarral. Aztán kaptam olyat is, hogy nárcisztikus személyiségzavar,meg bipoláris zavarral. Mindig voltak furcsa szorongásos rohamok, álomszerűség, disszociatív tünetek. 19 vagyok. Soha nem voltak távlati terveim, azt mondják kirakhatnak az iskolából a rendszeres elalvás miatt. A gyógyszerek, amiket szedek altató hatásúak. Egy ideje vizuális illúzióim vannak, amire ketileptet kaptam, de úgy tűnik, nem lesz elég. Hamarosan mr vizsgálat, de nagyon aggódok, hogy mi van, ha valamilyen pszichózis. Jellemző az érzelmi elsivárisodás és az empátia hiánya. Ezen kívül hangulatkeltő viselkedés, magány előnyben részesítése, feledékenység a fontos dolgokkal kapcsolatban. Bármilyen választ értékelek. :(

2018. márc. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát az a kérdés,hogy okozhatja -e a betegségeket szervi eltérés?
2018. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen. Az a kérdés, hogy lehet-e valamilyen agyi rendellenesség, esetleg valamilyen pszichotikus dolog. Nem igazán hiszem, hogy csak egy személyiségzavar ilyeneket produkálna és szeretem tudni, hogy tulajdonképpen mi lehet a bajom, tapasztalt-e már valaki hasonlót és ha igen, mit kezdett vele, mi okozta.
2018. márc. 8. 20:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Főleg ezekre az illúziókra keresem a választ.
2018. márc. 8. 20:25
 4/5 anonim válasza:
Testi egészség is befolyásolhatja a dolgost
2018. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, a depresszió lehet szervi eredetű is, de hogy ez lehet-e... nem hiszem
2018. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!