Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy HOCD-ben szenvedek?

Lehet, hogy HOCD-ben szenvedek?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és kb 3 napja azon agyalok, hogy lehet, hogy meleg vagyok. Egész nap másra se gondolok, csak erre. Ezen idegeskedem, szorongásaim vannak, remegek ha rágondolok.

Mindig is a lányok tetszettek, ugyan csak 1 hosszabb párkapcsolatom volt. Hozzá kell tenni, hogy félénk vagyok ezért nagyon nehezen ismerkedek új emberekkel, de a jó nőket mindig megnéztem, bulikban néha a seggüket is megfogtam. Lányokkal csak úgy ismerkedtem ha ők írtak. Volt pár csaj akikért oda voltam. Sokat gondoltam rájuk, vártam, hogy írjanak. Ha nem írtak elszomorított. stb.

Hozzá kell tenni, hogy szerintem depressziós vagyok, a külsőmet (a fejemet) utálom, kapcsolatra vágytam, úgy jártam buliba, hogy most hátha valaki oda jön hozzám. Önbizalmam nincs.

Majd kb 3 napja jött egy gondolat, hogy lehet, hogy meleg vagyok? Nem tudom magam más férfival elképzelni. Győzködöm magam, hogy nem vagyok meleg és egész nap idegeskedem. A gondolat mindig visszajön és már kikészít. Lehet ez csak egy rossz gondolat? vagy HOCD(kényszerbetegség)? vagy mi történik velem? egyik napról a másikra nem lehetek meleg 22 éves koromban szerintem.



2018. ápr. 8. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg, csak alacsony az önbizalmad. Pszichológus segíthet.
2018. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem menj el egy melegbárba. :D Nézz körül ott, s ha nem tetszik a felhozatal, akkor nem vagy meleg.


De amúgy szerintem nem vagy meleg és én is félénk vagyok 23/L és én is mindig azt várom, hogy odajöjjenek mások. Meg kell tanulni kezdeményezni, főleg úgy, hogy férfi vagy.


Szerintem nem is lehetsz csúnya, csak nagyon negatív az önképed. Próbáld meg megszeretni és elfogadni önamgad. :)


Értékes ember vagy, hidd el!

2018. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!