Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat ilyet?

Mi okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran van hogy nem tudok aludni,de olyan is amikor olyan fáradt vagyok hogy alszom de nem vagyok kipihent helyette iszonyat gyenge,időnként lehangolt vagyok,de ha nem vagyok az akkor is bármit csinálok vége az hogy az ágyban kötök ki,munkahelyen is van egy rossz dolog,valamiért kényszeresen nyomkodom az arcom,amit bent nehezen tartok vissza és ha nem látja senki,nyomkodom,nem tudom miért van ez,mert kamaszként nem volt semmi,most 22 vagyok,kb 21 éves korom környékén kezdődött,orvoshoz nem akarok menni,mert nem akarok pszichiátrián kikötni tekintve hogy bár nem akarok ilyet tenni,iszonyat érdekelnek a szuicid tettek
2018. ápr. 9. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A rossz alvást okozhatja időjárási front is, a melegfront különösen.
2018. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!