Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mazochista vagyok? Van valami...

Mazochista vagyok? Van valami baj velem?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem... Nem tudom, hogy az olyanokat mint én, lehet-e a "Mazochista" jelző alá tenni, de megfogalmaznám mit is érzek. A legfontosabbat kiemelném, mi szerint vagdosom magam. Nem gondolom, hogy lenne rá kifejezetten okom, csak szimplán jó érzés. Azt is szeretem, ha valaki csúnya szavakkal dobál engem. Nem tudnám mihez hasonlítani az érzést... Mintha izgulnék valami (jó) dolog miatt. Valamint, néha megkérem a barátaimat, hogy rúgjanak belém. Ezt úgy, hogy én is beléjük rúgok, (ami amúgy kifejezetten jó érzéssel tölt el) és mindig kérem hogy a dupláját adják vissza annak, amiket szerencsétleneknek én adtam. De persze sosem teszik... Mit gondoltok erről? Mi ez?
2018. ápr. 10. 18:10
 1/1 Mádár0218 ***** válasza:

A vagdosás full felesleges dolog, ami ugye úgymond "felszabadít", de csak egy állapotihatás.


A többiről meg nemtudok mást mondani mint, hogy valószínüleleg mazochista vagy.


Keress valamit fel aki segít benne, vagy éld együtt vele

2018. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!