Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érhetem el a céljaimat,...

Toth Janos01 kérdése:

Hogyan érhetem el a céljaimat, hogyan lehetek sikeresebb és magaboztosabb? Azon emberek akik ugyanígy éltek, de saját maguk változtattak meséljenek egy történetet magukról.

Figyelt kérdés
19 év körüli fiú vagyok.Az életem kezdete mondhatni szörnyű volt a körülmények miatt,gondolok itt nélkülözésre,a szülői nem törödésre és folytonos veszekedésekre.Az iskolában mindig kiemelkedtem a nyelvtanulásban,még tanulás nélkül is simán megjegyeztem a szavakat.A matematikában,fizikában viszont a legegyszerűbb dolgok is problémát okoznak.Én Angliában szeretnék élni,a nyelv tanulása egyszerűen szórakozás nekem és nem fáradtság,minden nap többet akarok tanulni.A foci szintén vonz engem oda.Már voltam ott egy évet dolgoztam,hogy végre kijussak,de két hét alatt teljesen elveszítettem a munkámat.Mindenki mondja hogy csak bízni kell magamban,de mikor elmentem oda egyszerűen minden bátorságom elment és annyira ideges voltam minden nap,hogy a legeygszerűbb feladatokat sem tudtam elvégezni.Úgy érzem jelen pillanatban,hogy án vagyok a legügyetlenebb ember a földön,mert semmi sem jön össze,mindenhol csak rosszat hallok magamról.

2018. ápr. 11. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tudok én is mesélni cifrákat, de inkább privátban. Sőt, azt mesélném le szívesebben, hogyan lábaltam ki 90% önerőből és 10% segítséggel a szörnyűségekből.
2018. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!