Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valós képet látok?

Valós képet látok?

Figyelt kérdés
178 cm és 58 kg vagyok.még mindig kicsit hájasnak érzem magam.mindenki körülöttem azt mondja csont sovány vagyok.néha én is úgy látom,de ha belenézek a tükörbe hájasnak látom magam.folyton diétázom és edzem.lehet ez már anorexia?tanácstalan vagyok.

2018. ápr. 16. 14:22
 1/4 anonim válasza:
69%

Mindenféleképp anorexia!

Állj le a diétával és kezdj el rendesen enni. Még hízhatsz is.

Nem, nem látsz valós képet.

És annak a nemnek sem tetszik amelyikhez vonzódsz, ha valaki ilyen vékony.

2018. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudok leállni.ha egy nap rendesen eszem,másnap rettentő bűntudatom lesz és szörnyen érzem magam a bőrömben.Az,hogy a férfiaknak nem tetszem nem szempont.Saját magamnak szeretnék végre tetszeni,hogy szerethessem magam....
2018. ápr. 16. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anorexiások soha nem fogják szeretni magukat. Bármit is mutat a mérleg az sok. Mindig így kezdődik, 50 kilósan jó leszek, aztán 48 kiló a terv és így tovább. Ezért fogynak le sokan 30 kiló alá, mert soha semmi nem elég. Amikor engem kezeltek kaptunk egy feladatot, kötéllel meg kellett álapítani, hogy mekkora a derekunk. Végül másik kötéllel megmértük magunknak. Mindenki jóval nagyobbnak tippelte a derekát, mint az valóságban volt. Szóval érdemes mások véleményét elfogadni, ők jóval tisztábban értékelik milyen a testalkatod.
2018. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, és nagyon boldog lennék 58 kilóval, mert az egy tényleg szép karcsú alkat.

178 centihez nagyon kevés.

2018. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!