Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok egyedül pszicholó...

Hogyan tudok egyedül pszichológus/pszichiáter segítsége nélkül kijönni a szorongásos, motiválatlan és reménytelennek érzett állapotból?

Figyelt kérdés
Rengeteg dologról a pszichológusnak se merek beszámolni, eléggé sok mindenen mentem/megyek keresztül és ennek csak a töredékét merem elmesélni neki. Számomra úgy tűnik, hogy valamilyen szinten már elege van belőlem, nekem meg csak a pénzem fogy. Pszichiáternél is jártam, a rengeteg bogyótól amit felírogatott csak tompábbnak éreztem magam, így oda se mentem már vissza.
2018. ápr. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Na látod ez az, vannak dolgok amikhez senki semmi köze.


Mitől szorongsz, miért reménytelen minden ? nem szemb nézni kell vele, hanem ha van lehetőség hátat fordítani az egésznek a francba és kirobbanni abból a nyomorúságodat okozza. Ha szorongsz akkor valaki valami kiváltja. Légy agresszív vele szembe.


Volt egy idő amikor én is dühhel mentem mindenhova, sajnos elnyomták bennem, pedig nem lett volna szabad hagynom, vissza kell vennem a régi arcomat nekem is. Vannak olyan emberek akik megérdemelnék, hogy a széket rúgja ki alóla az ember !

2018. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

* senkiNEK

*AMI a nyomorúságodat

2018. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kìváncsi lennék.
2018. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!