Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sülhet ki belőle valami jó ha...

Sülhet ki belőle valami jó ha elmegyek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Anyának mondtam hogy kérjen idő pontot a pszichiátriára, holnap fog kérni, mert már 2 hete kérem hogy kérjen, de most valahogy elbizonytalanodtam, hogy biztos akarom e. Szóval holnapig elkéne döntenem hogy mi legyen, de fogalmam sincs hogy mit tegyek... Az a helyzet hogy több mint 1 éve depressziós és tavaly 2 hétig kórházban voltam, majd újabb 2 hétig pszichiátrián zárt osztályon és borzalmas volt, de ami még borzalmasabb volt, hogy minden család tagomon láttam hogy borzasztóan aggódik értem, nem szeretném ezt újra átélni, nagyon sokat dolgoztam rajt hogy elhigyék hogy jól vagyok és attól hogy ők nem aggódtak egy ideig én is jól éreztem magam, de most kezd egyre rosszabb lenni, szóval tényleg nem tudom hogy mit csináljak, mert ha most elmegyek és igazat mondok ott a pszihológusnak akkor valószínűleg egy ideig nem jövőkép haza ők meg aggódni fognak vagy nem mondok igazat vagy akár el sem megyek akkor meg nem leszek jobban, mit csináljak? 16l

2018. ápr. 22. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
igen ez a jó út előbb vagy utóbb úgy is ott fox kikötni, minél előbb annál több időd lesz a jó életre
2018. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, amit írtál.


Bajod nem lesz, ha elmész. Pszichológus meg amúgysem tarthat ott, csak a pszichiáter...

2018. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pszichológus és a pszichiáter nem ugyanaz
2018. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem csak pszichológushoz járj.

Valaki olyanhoz aki szimpatikus.

Gondolom szedsz antidepresszánst.

Nincs tapasztalatom,mert még nem voltam ott,de lehet terápiára járnál meg bogyó meg ilyenek.A legrosszabb neked az,hogy megakarod kímélni a szüleidet a szoronstól.

Menj el kórházba és ha majd nem tetszik,ivel magadtól leszel bent elmész.

Remélem segítettem.

(én vagyok a privis)

2018. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!