Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek minek a tünetei? (lent)

Ezek minek a tünetei? (lent)

Figyelt kérdés

hallucinálás,álmatlanság,helytelenül kimutatott érzelmek,szavak nehéz megkülönböztetése(pl.:eztmondja és fel se tűnik neki:nincs segítségem szükségre.),semmiből semmi "lefagy""elbambul",evési rohamok(nem fogy).

A bátyámról lenne szó.

Ha valki bizalmasabb onfók is érdeklik kérdezzen privibe.Ja meg azt kifelejtettem,hogy azthiszi bármit megtehet,mert ez úgyis csak álom(az életére gondol).Szüleinknek még nem szóltam.Retteg a "dilidokik"_tól.Ha meglát egyet rezeg a lába.

Nem értek ehez.Persze tudom itt csak tippelhettek max,de legalább utána tudnék a dolgoknak keresni.Most is próbáltam,de inkább nem diagnosztizálok csaknúgy.Persze mindenképp szólok a szüleinknek.

Ha valki ért ehez légyszíves írjon.Eskü bezöldezem mindegyik értelmes választ.

Előre leszögezem,olyanokat ne írjon senki,hogy csak trollkodok!!!

Annyi időm nincs,hogy ilyennel "trollkodjak".

Köszönöm előre mindenkinek aki segít.



2018. ápr. 25. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit tol. Valami hallucinogén cuccot.
2018. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő pszichózis, esetleg szkizofrénia. De lehet akár neurológiai probléma is. Milyen hallucinációi vannak? Mikor kezdődött az egész?
2018. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hangokat hall(akik utásítgatják),

Úgy féléve kezdődött.Csak most vettem észre.Nagyon jól álcázta.

2018. ápr. 27. 07:41
 4/6 A kérdező kommentje:

Elmontam a szüleinkenek.

Nagyon rosszul reagáltak.Sokkot kaptak.

Jövő héten megyünk a pszichológushoz.

A tesóm teljesen sokkba van.Kiráz a hideg ha ránézek.Rezeg,szóval teljesen sokk.

Ez valami fóbia?Azt monta,hogy mindent tagadni fog.Mit csináljak?

2018. ápr. 27. 17:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden segítő választ.

Most már hozzám se szól,de az érdekében tettem.Pszichológushoz jár.Beutalták pszichiátriaára,mert mindent tagad.

No mindegy.Mindent megfogok tenni,hogy mindent megtudjon a doki.Az ő érdekében teszem.Jhajj...ha tudná mennyit aggódok érte...

2018. ápr. 28. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ekkora a baj, akkor sajnos természetes, hogy tagadja és nem ismeri el, hogy probléma van vele. Ez is tipikus pszichotikus tünet. Azonnal meg kellene kezdeni a gyógyszeres kezelést. Az orvos nem csak őt fogja kikérdezni, hanem titeket, a családot is.

Biztosan nagyon aggódsz, de a lehető legjobban cselekedtél, amikor elmondtad a szüleiteknek. Hány éves a testvéred? Ha szeretnél, nyugodtan írj privátot.

2018. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!