Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy meggyógyuljak?

Mit tegyek hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Szorongásos depresszióm van már évek óta. Szorongok az emberek között, és semmi eletkedvem nincs. Mit tegyek hogy kijussak ebből a helyzetből?

2018. ápr. 26. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tekerj egy jointot.
2018. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj.
2018. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rosszabb,mint bárkinek.
2018. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Biztos vagy te ebben?
2018. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Engem elnyomnak,terrorizálnak es nem hagyják,hogy bármiben is szabadon döntsek,mert akkor jön a bűntudatkeltés,kioktatás,ordibálás,stb. Erre csak egy megoldás letezik:ELKÖLTÖZNI EGY SAJÁT LAKASBA. Akkor senki nem fog manipulálni,erzelmileg zsarolni,kicsinálni idegileg,meg ilyenek.
2018. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Itt ugyanez a helyzet, tudom, miről beszélsz.
2018. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagyis túlzás, hogy el vagyok nyomva, de én sem lehetek teljesen független, meg cseszegetnek is keményen.
2018. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megbeszélhetjük privàtban. Annyira túl vagyok kontrollálva,hogy azért is veszekszik velem az a bizonyos hataloméhes gyökér,ha önállóan akarok valamiben dönteni. Elegem van belőle,és tőle akarok megszabadulni.
2018. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a saját nevem van megadva, ezért kényesebb témákkal kapcsolatban nem írok vissza privátban.
2018. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetbe vagyok. Próbálkozok sok mindennel, de igazán semmi nem akar ebből az állapotból kihúzni. Lehet, hogy visszatérek az antidepresszáns szedéséhez. Utálom a gyógyszereket, de reménytelennek látom a helyzetet.
2018. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!