Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeroppanásom van?

Idegösszeroppanásom van?

Figyelt kérdés
tegnap olyan dolog történt amit nem tudok feldolgozni, azóta csak sírok, nem tudok másra gondolni, meg akarok halni, nem eszek rendesen, hanyingerem van és semmi nem érdekel, semminek nem tudok örülni, és csak vagyok mint egy zombi. Ez idegösszeroppanás? Ezzel szoktak korházba kerülni? Kb mennyi időre ha igen? És ott mit csinálnak? Teljesen összetörtem, rosszul vagyok:(
2018. ápr. 28. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hivatalos diagnozis, hogy idegösszeroppanás. Ettől függetlenül ha nagyon szeretnél kerülhetsz kórházba, főleg ha azt hangoztatod, hogy öngyilkos akarsz lenni. De miért lenne ott jobb neked? Történnek szörnyűségek az emberrel, de ez nem egészségügyi probléma. Nincs családod, barátaid, akikre tudsz támaszkodni?
2018. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!