Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terhes vagyok vagy csak simán...

Terhes vagyok vagy csak simán idegösszeroppanásom van avagy más miatt, de akkor miért?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban fog megjönni a menstruációm, de nem érzem, azt hogy megjönne, az, hogy teherbe essek, annak az esélye kb. semmi (2 éve csúnyán kifázott a méhem), lehet, hogy azóta rendbe jött esetleg a méhem?!

Viszont amit érzek, az az, hogy napról napra feszültebb vagyok, minden apróságon kiakadok, egyszerűen pillanatok alatt a plafonon vagyok, kész idegroncsnak érzem magam.

Mindnekivel kiabálok, és egyszerűen képtelen vagyok irányítani az érzéseimet, a haragomat, a dühömet.

Volt egy elég rossz időszakom most és az is lehet, hogy eddig bírtam ideglieg a kiképzést, vagy a hormonok játszanak velem.

Amikor ciklusom van, akkor az nem ilyen, akkor is feszült vagyok, de ez most más, most sokkalta fezsültebb vagyok, kb. olyan szinten vagyok, hogy ha valaki beszólna simán lefrizbizném egy tányérral "akaratom ellenére", mert amúgy nem vagyok ilyen.

Ez a feszült dolog napról napra erősebb és rosszabb...


2015. febr. 11. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy tesztet? Vagy inkább kettőt, biztos, ami biztos? Egyet ma, egyet holnap?


Én szinte állandóan idegbeteg vagyok, a volt munkahelyemen idegösszeroppanást kaptam, azóta teljesen kész vagyok.

Előtte is agresszív típus voltam, de az összeomlás óta különösen.

2015. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leghamarabb holnap utá tudok tesztet csinálni, mert ugye reggeli vizeletből kell egyrészt, másrész holnap tudok csak tesztet venni (valamikor nap közben). Szóval csak holnap után tudok tesztelni, de nem lenne baj, ha az lennék, csak az mindent megváltoztatna nagyon is, és nem tudom, hogy pozitív vagy negatív irányba. :)
2015. febr. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!