Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magánorvosom lemondott rólam...

Magánorvosom lemondott rólam és csak a gyógyszereket írja már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már három éve járok pszichoterapeutáchoz terápiára magánrendelésre aki pszichiáter is és Ő kezeli a személyiségzavaromat. Azonban úgy érzem lemondott rólam. A hetente egy terápiásból visszavett háromhetente egyre. Hiába mondom hogy mehetnék gyakrabban is csak Ő meg mondja hogy már így is tartozok sok neki pénzzel.


Írok neki leveleket de újabban már arra se válaszol. Sms-ben megírom neki h. írtam emailt hogy gyorsabban válaszoljon meg nézze meg de hát már nem reagál arra se. Mondja nekem terápián nem lát fejlődést mondom de én meg érzem hogy jobbak a kapcsolataim más emberekkel.


Sajnos belestem most megint egy major depressziós epizódba és ezt gyógyszerrel kezeli.


Hogy érthetőbb legyen leírom milyen egy terápiás ülés. Bemegyek leülök vele szembe és mondom a panaszaimat Ő meg bólogat. De nem ír semmit a lapjára mint régen teleírt néha 1-2 oldalt már arra se veszi a fáradtságot hogy elővegye. Aztán vitatkozunk, veszekedünk mert Ő mondja hogy miket lát probglémának én meg kiabálok hogy nem jól látja. Aztán üléseken gyakran ásítozik ami nem tetszik mert nem elég hogy fizetek neki még unja is amit mondok.


Szóval ilyen helyzetbe van valaki még rajtam kívül? Az emailemre már két napja nem válaszolt küldjek még egyet? vagy mit tegyek?



2018. ápr. 30. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
legalabb ne zaklasd!!
2018. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne zaklatsd, fizesd ki, amivel tartozol!

A boltban is azt mondod, bocs, nincs pénzem, adnak neked bármit is?!

Különben nincs az az orvos, aki téged meg tudna gyógyítani, mert te magad nem akarsz változni!

19 éve vagyok depressziós, méghozzá súlyos, major epizódjaim voltak, de nem zaklattam az orvost!

Ennyi idő után magadnak kellene ezeket tudni kezelni!

2018. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Én is azt akartam mondani még, hogy bízzál Magadban jobban!

3 év alatt meg tudtad figyelni, mik voltak azok a dolgok, amik segítettek Neked.

Ezeket otthon is tudod Magadnak csinálni, már más miatt nincs szükséged az orvosra, csak a megszokás,a függőség tart nála.

Legyél bátor és nyugodtan csináld otthon, amiket ő szokott a foglalkozáson.

Ismered is már annyira, mire mit reagálna, nyugodtan lefuttathatsz képzeletben vele való beszélgetéseket is.

2018. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!