Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emlészem majd később?

Emlészem majd később?

Figyelt kérdés

Eddigi 16 éves tapasztalatommal arra jutottam,hogy:

Felesleges pénz kiadni a szórakozásra.

Amnyira gyorsan felejtek és ugyveszem észre hogy mások is...

Rengetegszer voltam ide oda a családdal és alig maroknyir emlékem van azaz kevés.

Nem tudom h százalékosan menniy lehet de olyan 70-30 os ra tippelem tejhát 30% marad meg kb.

Az idő halaványítja az emlékeket amikor 100 éves leszek akkor már alig emlékszem majd valamire!?

Tegyuk fel elmentunk nemreg dodgem ezni 1000 ft volt egy zseton és 3 hónap múlva már nem fogok erre emlékezni ha csak nem gonfolok rá naponta...

Így kicsesztünk 2000 forintot zsetonokra és huss elszáll.

Vajon milyen emlékek maradnak meg a fejünkben?

Ez a kérdés felveti hogy vajon megeri ez a sok robotmeló a szürke fásult hétköznapokkal?

Az élet eltelik olyan gyorsan mintha egy szívverés lenne.

Mi csak dolgozunk azért h uttana legyen egy kis kapaszkodó a hétköznapokban az az emlék amelyiket legutobb szereztük.



2018. máj. 2. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Pl az sem tudnám megmindani h egy hete mit ettem...

Bezzeg ha kutyaszart ettem vna akkor emlékeznék de ha vmi kva jó steaket de annak igazán jónak kell lennie akkor arra is.

2018. máj. 2. 13:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet h a rossz emlékek tovább élnek bennünk mint a jók?
2018. máj. 2. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, amit mondasz, mert én 3 éves korom óta mindenre emlékszem. Nyilván nem az ebédemre gondolok,de az élmények elevenen élnek bennem, a jók és a rosszak is. Nem tudom, mennyire általános az, hogy valaki ennyire nem emlékszik az életére...
2018. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Példának okáért szeptembertől gyakorlatilag ilyen rabszolgatempóban van az agyam és semmire nem emlkészem az évből szsz hogy de de nagyin kevés és említésre nem méltó dolgok maradtak csak meg.

Semmi örömöm nem volt szeptembertől viszont a hosszúhétvége nagyon jó volt!

2018. máj. 2. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg elkezdenél naplót írni vagy blogolni, akkor több minden megmaradna.
2018. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó ötlet!De mitől irjak naplót az ocska iskoláról? :)
2018. máj. 2. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, arról is. A sok idióta osztálytásadról, tanárokról, min röhögtetek aznap stb. Tök jó lesz majd visszaolvasni.
2018. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, mint Te. Sok dolog van, ami kimegy a fejemből, vagy legalábbis idővel elmosódik. A nagyon rossz vagy nagyon jó élmények jobban megmaradnak, gondolom az erősebb érzelmi hatás miatt.

A naplóírás nem rossz ötlet, ha valakinek van hozzá türelme. Nem kell minden jelentéktelen dolgot dokumentálni, csak olyasmit, amit szeretnél, ha megmaradna! A fényképek vagy videók készítése is segíthet visszaemlékezni, én ezt jobban szeretem.

2018. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!