Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már két éve küzdök egy dologgal, kisebb nagyobb megszakításokkal. Ez úgy történik, hogy elkezdem rosszul érezni magam, mintha ráültek volna a mellkasomra, egpicit halálfélelmem is van és letargikus vagyok.Ezután, a legkisebb negatív hatás után is, legyen az, hogy valaki nem köszön vissza az utcán, vagy bármi, rámtör a sírással vegyült szorongás. Ilyenkor egy kis helyre akarok bújni, elszorul a torkom, nem kapok levegőt, hiperventillálok, szinte kiabálok és remegek. És nem vagyok képes abbahagyni, olyan mély szomorúság jön rám, hogy legszívesebben meghalnék. És egyre csak romlik... Nem tudom mit tehetnék, pszichológusnál már voltam, de letudtuk annyival, hogy a aok stressztol nem tudok biztos aludni, és elküldött orvoshoz, hogy kérjek altatókat. De mostanra olyan gyakorivá váltak ezek, és a nyomó érzés sem tűnik el, hogy már nem is tudom hova fordulhatnék, mindenki azt hiszi hogy csak kicsit szomorú vagyok, meg, hogy gyenge vagyok és túlzok...

2018. máj. 4. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte szívvel ajánlom, hogy olvasd a Bibliát! (Ártani nem fog.)
2018. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kántorként dolgozom, párszor már volt a kezemben :)
2018. máj. 4. 18:24
 3/3 anonim válasza:
Ha sok a stressz, nem altató kell, hanem megszüntetni/csökkenteni azt (vagy a kiváltó okot kiiktatni,vagy a "befogadast"/feldolgozást javítani). Szerintem.
2018. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!