Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen bajom lehet, ha kicsit...

Milyen bajom lehet, ha kicsit hangos beszédtől megijedek?

Figyelt kérdés

Olyankor kicsit megtorpanok vagy nem tudok máshova figyelni, ha meg kicsit kiabálnak valakivel, akár nem is velem, akkor sokszor a földbe gyökerezik a lábam vagy kalapál 90-nel a szívem.

Ha sokan figyelnek a beszédemre, akkor meg lámpalázas leszek, szerintem az iskolát is szenvedéssé tette. Ha mondjuk feleltem, állandóan azt néztem a szemem sarkából, hogy mikor szól be valami vicceset az egyik osztálytársam.


2018. máj. 2. 19:44
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom mitől lehet de azt tudom hogy én is így vagyok. Van egy barátnőm akinek elég hangos a beszédstílusa és sokszor amikor hirtelen megszólal még kiráz a hideg is úgy megrettenek. A suliban is vagy bármilyen közösségben pl a nagy kacagástól is rosszul érzem magam.

Egyszer olvastam a szuper érzékenységről de nem tudom mennyi igazság van benne.

2018. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami gyerekkori traumád lehet, amire esetleg konkrétan nem emlékszel, de ott él benned. Nehéz lesz legyürnöd, de igazából szembe kéne nézned mi a fene ez.
2018. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, az a biztos.
2018. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!