Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baja az ilyen embernek?...

Mi a baja az ilyen embernek? Mi játszódik le az agyába?

Figyelt kérdés
A mi nap láttam egy embert aki összevissza mutogat, egyszercsak hangosan kiabál, dermedten áll, meg azt vettem észre hogy nehezen érzékeli ha más szól neki, úgy el van a saját világába.. szóval wgyértelműen agybajos, skizofrén lehet vagy mi baja van? Hogy lehet ilyen szinten megbolondulni el se hiszem.
2018. máj. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
skizofrénia
2018. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, kicsit tájékozódnál a világban, mielőtt bárkit is elítélsz. Lehetett például tourette-szindrómás.

Nem elmebetegek egyáltalán, csak akaratlan rángások, tikkek, hangadások vannak. Általában kisgyerekkorban alakul ki. Éppen elég baj ez nekik, mert nem tudják kontrollálni, idegrendszeri megbetegedés. Sajnos nem gyógyítható.

És az ilyen emberektől, mint te is, csak lenézést, megalázást kapnak. Próbálj egy kis toleranciát gyakorolni, lehetsz beteg te is, nem hiszem, hogy jól esne hasonló megnyilvánulás.

2018. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agyában nem agyába
2018. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg még magába is beszélt, a tourette szindrómánál szerintem ez több.
2018. máj. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!