Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex szedők tudnátok...

Cipralex szedők tudnátok tanácsot adni? Mert nagyon elvagyok már keseredve.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni,mert ma nagyon rosszul vagyok megint :-( Idáig 10mg cipralexet szedtem,de az elmúlt egy hónapban nagyon nagyon erősödött a szorongásom. A doktornő megemelte 20mg-ra. Úgy kellett szednem,hogy reggel egy szem,majd a másik szem délben. Tegnap volt 2 hete hogy elkezdtem,és éreztem is hogy jobban vagyok,csökkentek a kibirhatatlan szorongásom tünetei. Tegnap volt időpontom a pszichiátemhez,de aki volt elment,helyette másik doktornő volt. Ő azt mondta reggel vegyem be egyszerre a 2db cipralexet,nem kell reggel és délben,hanem egyszerre reggel. Ma úgy is tettem. Na a mai napom ismét óriási visszaesés volt,elmondhatatlan rosszullét,szorongás félelem gyötör,majd bele döglök szó szerint :-( Tudom,hogy itt senki nem orvos,de az nagy ívben tojik rá,hogy figyelmeztessen arra,hogy esetleg az okozhatja a mai pocsék érzéseket. Szóval lehet azért ma vagyok ennyire padlón,mert egyszerre nagy lehetett a dózis? Valakinek valami hasonló esetleg tapasztalata van? Mert nagyon el vagyok keseredve,és tényleg úgy érzem,hogy nem bírom ezt azt érzést elviselni már :-(
2018. máj. 11. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen azért vagy ennyire rosszul. Meg a mai fronttól. Ne keseredj el, és szedd tovább rendben. Az általános szabály az, hogy az antidepit egy adagban, ugyanabban az időpontban szedjük. A régi dokid biztos azt akarta, hogy ne érjen lórúgásként az emelés hatása. Ha gondolod, akár vissza is térhetsz rá..
2018. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2018. máj. 11. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Hosszú idő amíg a gyógyszerek beállnak,akár hónapok. Szóval légy türelmes és fel a fejjel.
2018. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!