Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hallott olyanról, hogy...

Valaki hallott olyanról, hogy egy pszichoterapeuta összejött a páciensével vagy a volt páciensével? Ez illegális?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Valaki biztos.
2018. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem illegális csak ha a jelenlegi páciensével jön össze és ez kiderül akkor valószínűleg kirúgják mert szabályt szegett. A volt pácienssel meg simán összejöhet mert már nem kezeli,foglalkozik vele.
2018. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam ilyenről, de nem hinném, hogy illegális. Csak gondolom, utána a páciensnek új terapeutát kell keresnie.
2018. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem illegális, de az etikai kódex ellen megy (nyilván nem kezelheti ilyenkor, de amúgy is furán jön ki). Volt ilyen többször.
2018. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amerikai felmérést olvastam erről, jópárszor előfordult, de hosszútávon csak nagyon ritkán lett belőle jól működő kapcsolat. Van ahol (amerikai állam) ez tilos, itthon ha jól tudom nem illegális de nagyon etikátlan. Meg persze ártalmas.
2018. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon káros, hisz egyoldalu a kapcsolat, míg a pszichomókus mindent tud rólad, addig te róla nagyon keveset. Nyilván teljesen mást mondasz el egy kapcsolatban a párodnak, mint a pszichológusodnak. Persze ahogy előttem is írták, ha már nem vagy a páciense, akkor a kutya sem fog beleszólni, hogy összejöttél a dokiddal.
2018. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom, régi kérdés: de első, mi az, hogy kirúgják? Honnan? Ha pl. magánpraxist folytat.
2022. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy második.
2022. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!